بشکه فلزی درب بسته


بشکه فلزی درب بسته در ظرفیت های 220 لیتری و 230 لیتری در کارخانه مهدی چلیک رازی تولید میگردد . بشکه فلزی درب بسته از جنس ورق سرد نورد شده با کیفیت بالا تولید می گردد. از بشکه های فلزی درب بسته جهت نگهداری و حمل و نقل مواد مختلف استفاده میگردد. این نوع بشکه فلزی دارای دو درب 2 و 4/3 اینچی با آب بندی بسیار بالا می باشد که از معروفترین سازنده های خارجی تهیه میگردد. مشتریان عزیز می توانند مشخصات محصولات مورد نیاز خود را از لحاظ ضخامت ورق و رنگ دلخواه بدنه بشکه فلزی و یا در صورت نیازبه نوع خاص پوشش د


کد محصول : 119705
تولیدکننده :

تاریخ : 1399/12/9
تعداد نمایش : 8345 بازدید
تعداد نظرات : 0 نظر
امتیازدهی :

##itemtitle##
##itemtitle##
##itemprice## ##itemdiscountedprice##

این شرکت توانایی تولید بشکه فلزی 220 لیتری و 230 لیتری درب بسته را دارد . بشکه فلزی درب بسته از جنس ورق سرد نورد شده با کیفیت بالا تولید می گردد. از بشکه های فلزی درب بسته جهت نگهداری و حمل و نقل مواد مختلف استفاده میگردد. این بشکه فلزی دارای دو درب 2 و 4/3 اینچی با آب بندی بسیار بالا می باشد که از معروفترین سازنده های خارجی تهیه میگردد.
مشتریان عزیز می توانند مشخصات محصولات مورد نیاز خود را از لحاظ ضخامت ورق و رنگ دلخواه بدنه بشکه فلزی و یا در صورت نیازبه نوع خاص پوشش داخلی به این شرکت اعلام نمایند.
 

 انواع بشکه فلزی درب بسته :

بشکه فلزی 220 لیتری (MC 101)
بشکه فلزی 230 لیتری (MC 102)
 


بشکه های فلزی درب بسته 220 لیتری:

 


بشکه های فلزی دربسته 230 لیتری :

اطلاعات فنی بشکه درب بسته 230 لیتری

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر